کرج، بلوار ملاصدرا، چهارراه نبوت ، برج پارسه ، طبقه اول
34210482 - 34210481 (026)

کلینیک دندانپزشکی خوب در کرج

کلینیک دندانپزشکی خوب در کرج

مراجعه به دندانپزشک همیشه به معنای مراجعه به یک مطب خصوصی برای انجام کار خاصی نیست. یک کلینیک دندانپزشکی می تواند در واقع کلیه نیازهای دندانپزشکی شما را زیر تحت پوشش قرار دهد و بیش از یک نوع متخصص در آن وجود داشته باشند.

یک کلینیک می تواند در یک دانشکده دندانپزشکی، بیمارستان، یک مرکز درمانی خصوصی و… واقع شود. در کلیه این اماکن ، کلینیک دندانپزشکی بر آموزش بیمار برای جلوگیری از بیماری دهان و دندان ها تأکید می کند و گزینه های درمانی که ضروری است ارائه می دهد. یک کلینیک دندانپزشکی به طور متوسط ​​شامل دندانپزشکان ، دستیاران دندانپزشکی و بهداشت دندانپزشکی است که خدماتی از قبیل معاینه، تمیز کردن ، اشعه ایکس، پر کردن و سایر مراقبت های لازم دندان پزشکی را ارائه می دهند.

چرا شما باید به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید؟

کلینیک های دندانپزشکی مفتخر به داشتن تعداد زیادی از همکاران و دندانپزشکان متخصص در هر زمان هستند. همچنین روش های بسیاری برای شما ارائه می کنند.

با شروع سال تحصیلی، قرار ملاقات ها نیز ممکن است سخت تر شود. به همین دلیل درمانگاه ها ساعات طولانی تری را ارائه می دهند و روزهای بیشتری را برای عموم ارائه می دهند و چه برای شما یا فرزندتان، کلینیک های بیشماری برای استفاده از آنها وجود دارد تا بتوانید مراقبت های لازم را دریافت کنید.

کلینیک دندانپزشکی پارسه متشکل از مجموعه ای از متخصصین حرفه ای می باشد که خدمات بسیاری با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 34210481(026)-34210482(026) تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

چگونه بهترین استفاده را از آن داشته باشیم؟ 

تشخیص اولیه مشکلات دهان از طریق ویزیت های منظم از دندان برای دستیابی به حفظ سلامت دهان و دندان ها از اهمیت بالایی برخوردار است. و استفاده از محصولاتی مانند خمیردندان های حاوی فلوراید، دو بار در روز به همراه نخ دندان به طور منظم، دو روش پیشگیری عالی هستند. کلینیک دندانپزشکی خوب همچنین نقش مهمی در کمک به افراد برای دستیابی به درمان مناسب و به موقع دارند.  کلینیک های دندانپزشکی با ارائه خدمات دندانپزشکی به مردم که مطابق با انتظارات آنهاست، یک دارایی برای جامعه محسوب می شوند. یک کلینیک دندانپزشکی خوب برای ارائه مراحل لازم در مواجهه با بیماری های دندان که بسیار قابل پیشگیری هستند، راهکارهای مناسبی را ارائه می نماید. برخی از کلینیک ها تلاش می کنند این کار را با هزینه ای کمتر از حد متوسط ​​مطب های دندانپزشکی ارائه دهند. دشوار بودن یافتن مطب در هر زمان و هر جا، این نوع مرکز را به یک سرمایه بزرگ تبدیل کرده است.

بهترین-کلینیک-دندانپزشکی-در-کرج

بهترین-کلینیک-دندانپزشکی-در-کرج

کلینیک دندانپزشکی خوب در کرج

کلینیک دندانپزشکی پارسه در کرج را بدون تردید می توان به عنوان یک کلینیک دندانپزشکی خوب در کرج انتخاب کرد که با دارا بودن کادری متشکل از برترین دندانپزشکان و جراحان توانسته خدماتی با بالاترین کیفیت را به مراجعه کنندگان خود ارائه نماید. برخی از خدمات این کلینیک دندانپزشکی عبارتند از:

لمینت سرامیکی دندان

لمینت دندان پوسته نازکی است که برای اصلاح ظاهری دندان ها و تغییر رنگ دندان ها بر روی آنها قرار داده می شود. این روش همچنین برای بستن فاصله بین دندان ها و پوشاندن ترک خوردگی ها نیز به کار برده می شود.

ارتودنسی دندان ها

از ارتودنسی برای بهبود زیبایی دندان ها و از بین رفتن بهم ریختگی آنها استفاده می شود. این درمان در هر سنی قابل انجام است ولی توصیه می شود در سنین پایین تر انجام گیرد. مدت درمان نیز حدود 18 تا 24 ماه می باشد.

ایمپلنت دندان

ایمپلنت جایگزین ریشه دندان ها می باشد و از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به دندان های طبیعی است. افرادی که دندان های طبیعی خود را از دست داده و دچار مشکلات گفتاری شده اند گزینه مناسبی برای ایمپلنت هستند.

کامپوزیت دندان

کامپوزیت ها یکی از روش های اصلاح طرح لبخند و ترمیم عیوب دندان ها می باشند. در این روش آسیبی به دندان ها وارد نمی شود و فاقد عوارض جانبی هستند. همچنین کامپوزیت ها دارای تنوع رنگی بالایی هستند که سبب می شود هر شخص با توجه به سلیقه خود یک رنگ را انتخاب نماید.

 

 

parsehdentalclinic

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button