کرج، بلوار ملاصدرا، چهارراه نبوت ، برج پارسه ، طبقه اول
34210482 - 34210481 (026)

ایمپلنت و کلینیک دندانپزشکی در کرج

فهرست

ایمپلنت و کلینیک دندانپزشکی در کرج

ایمپلنت دندان چه کاربردی دارد؟

هر فردی در طول زندگی خود ممکن است به دلایلی دندان خود را از دست بدهد که این مساله می تواند مشکلاتی از قبیل از دست رفتن زیبایی چهره و جویدن برای او ایجاد کند اما جای نگرانی نیست زیرا با پیشرفت علم دندانپزشکی، ایمپلنت های دندان جایگزین مناسبی برای دندان های از دست رفته می باشند.

نکته مهم در رابطه با ایمپلنت های دندان این است که به طور کامل با بدن سازگاری دارند و همانند سایر دندان های طبیعی به نظر می رسند.

مرکز-تخصصی-ایمپلنت-در-کرج

مراحل ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان از جنس تیتانیوم است که در مرحله اول به عنوان ریشه دندان داخل استخوان فک قرار می گیرد. در مرحله دوم تاج دندان که از جنس فلز است بر روی آن قرار داده می شود و در نهایت قالب گیری انجام گرفته و روکش بر روی آنها گنجانده می شود.

مزایای ایمپلنت دندان چیست؟

برخی از مزایای ایمپلنت های دندانی عبارتند از:

  • ایمپلنت های دندان از مقاومت بالایی برخوردار هستند و در صورت مراقبت صحیح بین 10 تا 15 سال ماندگاری دارند.
  • مراقبت از ایمپلنت های دندان کار سختی نیست و همانند سایر دندان های طبیعی باید روزانه آنها را مسواک زد و نخ دندان کشید.
  • پس از قرار گرفتن ایمپلنت های دندانی شما مشکلی در صحبت کردن و جویدن نخواهید داشت.
  • ایمپلنت های دندانی از به تحلیل رفتن استخوان های فک پس از افتادن دندان ها جلوگیری می کنند.
کلینیک دندانپزشکی پارسه متشکل از مجموعه ای از متخصصین حرفه ای می باشد که خدمات بسیاری با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 34210481(026)-34210482(026) تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

ایمپلنت دندان برای چه افرادی ممنوع است؟

  • افراد سیگاری
  • افراد مبتلا به دیابت که دیابت خود را کنترل نمی کنند.
  • افرادی که از پرتو درمانی به خصوص در نواحی سر و گردن استفاده می کنند.

بهترین کاندیدا برای ایمپلنت دندان

افرادی که دندان های خود را از دست داده اند می توانند ایمپلنت دندان را به عنوان جایگزین آنها قرار دهند البته لازم است قبل از آن از لحاظ بیماری های سیستمتیک مانند وجود دیابت بررسی شوند و پس از کنترل آن اقدام به انجام ایمپلنت دندان کنند.

سن مناسب برای انجام ایمپلنت دندان

انجام ایمپلنت دندان محدودیت سنی ندارد ولی در افرادی که زیر سن بلوغ هستند نباید انجام شود زیرا هنوز صفحات رشد آنها کامل نشده است بنابراین باید تا رسیدن به زمان مناسب برای انجام ایمپلنت دندان از پروتزهای متحرک استفاده کنند.

ایمپلنت و کلینیک دندانپزشکی در کرج

بسیاری از افراد که قصد انجام ایمپلنت را دارند دغدغه این مساله را دارند که به بهترین مرکز تخصصی ایمپلنت مراجعه کنند تا بهترین خدمات را دریافت کنند که در این راستا کلینیک دندانپزشکی پارسه به دلیل دارا بودن بهترین جراحان و دندانپزشکان در تمامی زمینه ها از جمله ایمپلنت، کامپوزیت دندان، لمینت دندان، دندانپزشکی اطفال و … به شما عزیزان این اطمینان را می دهد که بتوانید بهترین خدمات و با بالاترین کیفیت را دریافت کنید.

parsehdentalclinic

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button