کرج، بلوار ملاصدرا، چهارراه نبوت ، برج پارسه ، طبقه اول
34210482 - 34210481 (026)

بهترین مرکز ایمپلنت در کرج

ایمپلنت دندان یک روش درمانی است که در آن، یک پایه مصنوعی مانند ریشه و تاجی سرامیکی و بر اساس ساختمان دندان طبیعی در جای دندان اصلی قرار می‌گیرد. در این روش، ابتدا یک ایمپلنت (مهره) فلزی به عنوان جایگاه دندان جدید در بافت لثه و استخوان فک قرار می گیرد. سپس به این ایمپلنت، سازه‌ای که به نام ابتدای (آباتمنت) شناخته می‌شود، متصل می‌شود و بالاخره پروتز دندان جایگزین به شکل مصنوعی بر روی آن قرار می‌گیرد.

ایمپلنت دندان به عنوان یک جایگزین بسیار مناسب برای دندان‌های از دست رفته به دلیل صدمات، بیماری‌های دندانی، پیری و… در نظر گرفته می‌شود. از مزایای این روش می‌توان به طول عمر بیشتر نسبت به پروتزهای دیگر، بهبود کارکرد مصرف غذا و صحبت کردن، حفظ اندام دهان و رویه‌های بینایی مرتبط با دندان اشاره کرد.

از مهم ترین روش هایی که در حوزه درمان و ترمیم دندان های از دست رفته بکارگفته می شود روش ایمپلنت دندان است.

ایمپلنت دندان ها در دو دهه اخیر رشد و گسترش بسیاری یافته است و بسیاری از افراد زمانی که به بهترین روش برای جایگزینی دندان های اصلی خود فکر می کنند ایمپلنت اولین گزینه ای است که بدان فکر می کنند.

اما در این بین مهم ترین مساله ای که وجود دارد این است که کدام مرکز بهترین مرکز ایمپلنت است و می توانید از آنها کمک بگیرید.

از این رو پرتکرار ترین سوالاتی که در این زمینه پرسیده می شود این است که بهترین مرکز ایمپلنت کجاست؟ چه ویژگی هایی دارد؟

در ادامه نوشتاری که در پیش رو دارید برآنیم که به ویژگی های بهترین مرکز ایمپلنت بپردازیم.

آشنایی با این ویژگی ها این امکان را فراهم می کند که در هنگام گزینش مرکز ایمپلنت انتخاب منطقی و آگاهانه داشته باشید.

فهرست

مزایای ایمپلنت دندان

به برخی از مزایای ایمپلنت دندان عبارتند از:

 1. ظاهری طبیعی: ایمپلنت دندان به راحتی در بافت لثه و استخوان فک متصل شده و بعد از پروتز، به شکلی طبیعی و هم‌سطح با دندان‌های طبیعی ظاهر می‌شود.
 2. کارایی بالا: ایمپلنت‌های دندان مانند دندان‌های طبیعی عمل می‌کنند و به راحتی قابل کنترل و تمیز شدن هستند.
 3. طول عمر بیشتر: با توجه به این که ایمپلنت‌های دندان از جنس فلزی هستند، عمر آن‌ها نسبت به پروتز دندان‌های دیگر طولانی‌تر است و می‌توانند تا چندین دهه دوام داشته باشند.
 4. حفظ سلامت دهان: ایمپلنت دندان دقیقاً مانند دندان‌های طبیعی، بافت لثه و استخوان فک را نگه می‌دارد و در این حالت به حفظ سلامت دهان کمک می‌کند.
 5. رویه‌های بینایی که با دندان‌های طبیعی مطابقت دارند: پروتزهای دندان‌های تقلیدی عمدتاً از مواد شفاف هستند که به مرور زمان تغییر رنگ می‌دهند، در صورتی که ایمپلنت‌های دندان بر روی رویه‌های بینایی مشابه با دندان‌های طبیعی قرار گرفته‌اند و از این نظر جذابیت دارند.

مهم است بدانید که مزایای ایمپلنت دندان بستگی به نیاز و شرایط هر بیمار دارد و برای داشتن اطلاعات دقیق‌تر در مورد این روش، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

دندانپزشکی پارسه 17

ویژگی های بهترین مرکز ایمپلنت کدامند؟

گروه دندان پزشکی پارسه از بهترین کلینیک های دندان پزشکی و بهترین مرکز ایمپلنت در سطح کرج به شمار می رود، و در خصوص مهم ترین ویژگی های کلینیک پارسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مجهز به تجهیزات درمانی نوین و پیشرفته؛ خوش بختانه با رشد علم و تکنولوژی بسیاری از ابزار الات نوین در عرصه دندان پزشکی ورود پیدا کردند و می توانند بهترین امکانات درمانی را در اختیار پزشکان و مراجعین قرار دهند. از این رو لازم است در مرکز ایمپلنت از بهترین مواد و ابزار آلات کمک بگیرند. در واقع ابزارآلات و تجهیزات درمانی پیشرفته بسیاری از محدودیت های ابزارالات سنتی را پشت سر گذاشته و می توانند زمینه ساز خدمات درمانی پیشرفته و مدرن باشند.
 • برخورداری از کادر درمانی حرفه ای و متخصص؛ قطعا تمامی افرادی که در مرکز ایمپلنت فعالیت می کنند باید از تخصص بالایی برخوردار باشند تا بتوان به بهبود روند درمان امیدوار بود.
 • استخدام بهترین دندان پزشکان و ایمپلنتولوژیست ها؛ مهم ترین عاملی که می تواند در موفقیت نتیجه درمان و انجام ایمپلنت اثر گذار باشد دندان پزشکان و متخصصانی هستند که می توانند با بالاترین کیفیت و مهارت به انجام مراحل ایمپلنت بپردازند و بهترین نتیجه را رقم بزنند.
 • نظم در ارائه خدمات درمان و نوبت دهی؛ زمانی که به مراکز درمان مراجعه می کنید یکی از مراحل کار این است که نوبت دهی انجام می شود و به موقع باید به مراکز مراجعه کنید. این مراکز حتما باید در زمان مشخص شده اقدامات درمانی شما را انجام دهند و از تلف شدن وقت شما جلوگیری کنند.
 • رعایت بهداشت درمانی در تمام طول درمان و نیز محیطی پاکیزه؛ مهم ترین ویژگی بهترین مرکز ایمپلنت این است که در این مراکز حتما باید در فواصل زمانی کوتاه محیط و ابزار آلات درمانی ضدعفونی شوند تا آلودگی و بیماری منتقل نشود.

درمانگاه ها و مخصوصا دندان پزشکی ها محیطی هستند که احتمال انتقال بیماری در انها بسیار است از این رو حتما باید بهداشت انها رعایت شود تا احتما انتقال بیماری و الودگی کاهش پیدا کند.

 • انجام تعهدات درمانی به طور کامل؛ اخرین مساله ای که وجود دارد این است که پرسنل بهترین مرکز ایمپلنت باید به تمامی تعهدات حرفه ای و درمانی ای که به شما داشته اند به طور کامل عمل کنند و در صورت بروز مشکل غرامت آن را پرداخت کنند و در جهت رفع مشکل نهایت تلاش خود را داشته باشند.
مرکز-تخصصی-ایمپلنت-در-کرج

بهترین مرکز ایمپلنت کرج چه ویژگی هایی دارد؟

به طور کلی بهترین مرکز ایمپلنت کرج باید دارای ویژگی های زیر باشد :

ارائه نمونه کارهای واقعی

مشاهده نمونه کارهای متفاوت و متنوع از خدمات ایمپلنت به شما کمک می کند که نتایج حاصل از این جراحی را به خوبی مقایسه کنید و از میزان مهارت و روند کار کلینیک پارسه مطلع شوید. مشاهده نمونه کارها باعث می شود که شما با تکنیک ها و روند کاشت دندان آشنا شوید و میزان تغییراتی که در چهره افراد ایجاد می شود را مورد بررسی قرار دهید.

دقت داشته باشید که در فضای مجازی متاسفانه بسیاری از افراد از نرم افزارهای گرافیکی و انیمیشنی برای نمایش دادن نمونه کارها استفاده می کنند و یا اینکه تصاویر پزشک دیگر را در پیج خود قرار می دهند. این عارضه نشان می دهد که شما باید دقت و ملاحظه بسیاری روی نمونه کارهای یک جراح داشته باشید.

ارائه مشاوره حضوری

یک کلینیک معتبر و با تجربه که از جراحان متخصص کمک می گیرد. مشاوره ای صادقانه و دقیق با توجه به نیاز دندان هایتان ارائه می دهند. ممکن است برخی از دندان ها نیازی به کاشت ایمپلنت نداشته باشند و با درمان ریشه و تاج گذاری اصلاحات مورد نیاز انجام شود.دقت در انتخاب کلینیک معتبر و با تجربه به شما کمک می کند که مشاوره های دقیقی دریافت کنید که در وقت و هزینه تان صرفه جویی شود. با توجه به این مساله بهترین مرکز ایمپلنت باید به مسائلی مانند شرایط بیمار، هزینه های مورد نیاز و روش های درمانی صحیح درست و با دقت اقدام نمایند.

فعال بودن در فضای مجازی

امروزه پزشکان و کلینیک ها در شبکه های اجتماعی حضور دارند و بخش اعظمی از فعالیت ها و تبلیغات خود را در این فضا انجام می دهند. فعال بودن کلینیک در فضای مجازی از این جهت مفید است که شما می توانید با محیط ، مراجعین و پزشکان به راحتی آشنا شوید و شیوه ی کار را در برنامه های زنده ای که به اشتراک می گذارند ببینید.

حضور در شبکه های اجتماعی همچنین این امکان را به شما می دهد که بدون مراجعه به کلینیک بتوانید مشاوره های راه دور را دریافت کنید و از این طریق هزینه ی کاشت دندان و یا سایر اطلاعات را از ایشان جویا شوید.

رضایت مندی بالای مراجعین

یک کلینیک معتبر و با تجربه ، تمامی خدمات خود را به نحو احسن انجام می دهد و مراجعین رضایتمندی بالایی از انجام امور دندانپزشکی در آن دارند. رضایت مراجعه کنندگان از این جهت مهم است که شما نیز با مشاهده و یا صحبت کردن با آن ها می توانید انتخاب درست و دقیق تری داشته باشید.

تجهیز بودن به امکانات و تکنولوژی های روز دنیا

مجهز بودن به تمامی ابزارها و تکنیک های روز ارائه شده از مواردی است که باید در کلینیک کاشت دندان به آن توجه ویژه داشت. این مساله به قدری مهم است که می تواند نقش به سزایی در تعداد مراجعه کنندگان و میزان رضایتمندی آن ها از انجام ایمپلنت دندان باشد. هرچه امکانات کلینیک پیشرفته تر و به روز تر باشد انجام خدمات به بیماران و مراجعین سریع تر و با کیفیت تر خواهد بود.

نتیجه گیری

در پایان مهم ترین نکته ای که باید یادآور شویم این است که برای بهبود روند درمان حتما در هنگام گزینش پزشک و مرکز درمانی نهایت دقت را داشته باشید تا کوچکترین مشکلی برای شما ایجاد نشود.

قطعا تخصص پزشک مربوطه و مرکزی که در آن به در مان می پردازید بخش مهمی از موفقیت های درمانی را تضمین می کنند از این رو نباید در این بخش غفلت داشته باشید.

کلینیک دندان پزشکی پارسه بهترین انتخاب برای انجام ایمپلنت و سایر خدمات زیبایی و درمانی دندان زیر نظرمتخصصین و فوق تخصص های پزشکی و دندان پزشکی می باشد.

دندانپزشکی پارسه 6

گروه دندان پزشکی پارسه

parsehdentalclinic

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه
Call Now Button