کرج، بلوار ملاصدرا، چهارراه نبوت ، برج پارسه ، طبقه اول
34210482 - 34210481 (026)

بهترین مرکز کامپوزیت دندان در کرج

برای ترمیم دندان هایی که در اثر پوسیدگی، ترک ها، شکستگی ها و غیره دچار آسیب شده اند، از یک پر کننده کامپوزیتی استفاده می شود. قسمت پوسیده شده یا آسیب دیده دندان برداشته می شود و سپس با یک پر کننده کامپوزیت پر می شود. در ادامه به بررسی بهترین مرکز کامپوزیت دندان در کرج خواهیم پرداخت که درباره نحوه انجام کامپوزیت دندان و بهترین روش ها برای انجام آن اطلاعات مهمی کسب خواهید کرد.

انواع مختلفی از مواد پر کننده موجود است که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. شما و دندانپزشکتان می توانید در مورد بهترین گزینه ها برای ترمیم دندان های خود صحبت کنید. پر کننده های کامپوزیت به همراه پر کردن آمالگام نقره، امروزه بیشترین کاربرد را دارند. از آنجا که پر کردن کامپوزیت ها به رنگ دندان است، می توان آنها را با رنگ دندانهای موجود از نزدیک تطابق داد و از نظر زیبایی بیشتر برای استفاده در دندانهای جلویی یا نواحی قابل مشاهده تر دهان، مناسب هستند.

کامپوزیت دندان توسط کلینیک دندانپزشکی پارسه

کامپوزیت دندان

مانند اکثر ترمیم دندان، پر کردن کامپوزیت دائمی نیست و ممکن است روزی جایگزین شود. آنها بسیار بادوام هستند و سالها دوام خواهند داشت و لبخندی ماندگار و زیبا را برای شما به وجود می آورند.

در ادامه به سوال های زیر پاسخ داده خواهد شد؟

دلایل استفاده از کامپوزیت دندان چیست؟ کامپوزیت دندان چگونه انجام می شود؟ آیا کامپزیت و رسیدن به نتیجه مطلوب در همه دندان پزشکی ها یکسان است؟ بهترین مرکز کامپوزیت دندان در کرج کجاست؟

 

دلایل پر شدن دندان با کامپوزیت:

  • دندانهای خرد شده
  • کم کردن یا بستن فاصله بین دو دندان.
  • دندان های ترک یا شکسته.
  • دندان های پوسیده
  • دندانهای فرسوده

روش پر کردن دندان با کامپوزیت چگونه است؟

پر کردن کامپوزیت معمولاً در یک جلسه صورت می گیرد. بعد از بی حسی زمانی که دندان بی حس است، دندانپزشک شما در صورت لزوم پوسیدگی دندان  را قبل از اینکه پر شود، برطرف کرده، سپس ناحیه مورد نظر کاملاً تمیز و با دقت آماده می شود. اگر پوسیدگی نزدیک عصب دندان باشد، از یک داروی خاص برای محافظت بیشتر استفاده می شود. سپس کامپوزیت کاملاً  دقیق قرار داده شده و صیقل  داده خواهد شد در اینصورت دندان شما به شکل و عملکرد اصلی خود بازمی گردد.

دندانپزشکی پارسه 22طبیعی است که هنگام پر کردن کامپوزیت، حساسیت به گرما و سرما را حس کنید، اما این کمی بعد از اینکه دندان شما به پر شدن جدید عادت کرد، فروکش می کند.

در پایان درمان، به شما دستورالعمل مراقبت داده می شود.

اقدامات بهداشتی دهان، عادتهای غذایی  و بازدیدهای منظم از دندانها به شما در زندگی چیزهای جدید شما کمک خواهد کرد.

بهترین مرکز کامپوزیت دندان در کرج کجاست؟

درکلینیک دندانپزشکی پارسه ، ما روشهای ساده و در عین حال عالی برای ترمیم و بهبود لبخند شما ارائه می دهیم. یکی از بهترین روشهای درمانی برای ترمیم ناحیه جزئی آسیب دیده یا پوسیده، پر کردن کامپوزیت است. برای جلب رضایت بیماران ما، کامپوزیت کاملا مطابق با رنگ طبیعی دندان شما ساخته می شود. آنها نسبت به پركردن آمالگام در گذشته (نقره) دوام و ایمنی طولانی مدت و بهتری دارند. پر کردن کامپوزیت را می توان یک راه حل ترمیم کننده و یا زیبایی دندانپزشکی در نظر گرفت. آنها نه تنها حفره ها را ترمیم می کنند، بلکه می توانند عیوب جزئی مانند تغییر رنگ ، تراشه و شکاف های جزئی را برطرف کنند.

دندانپزشکی پارسه 16

کامپوزیت دندان در کلینیک دندانپزشکی پارسه

هنگام انتخاب یک پر کننده کامپوزیت دندان در کلینیک دندانپزشکی پارسه از ابتدا تا انتها می توانید یک تجربه بسیارشیرین و راحت انتظار داشته باشید. کسانی که بنا به دلایل فوق، اعتماد به نفس خود را از دست داده اند، کامپوزیت یک راه حل مناسب است. اگرچه پر کردن کامپوزیت یکی از مقرون به صرفه ترین درمان ها در دندانپزشکی زیبایی محسوب می شود، اما کلینیک دندانپزشکی پارسه گزینه های پرداخت انعطاف پذیر و برنامه های مالی مناسبی را برای کمک به هزینه شما ارائه می دهد.لذا ما در دندانپزشکی پارسه  تمام تلاش خود را می کنیم تا مانعی را که در راه رسیدن به سالم ترین و جذاب ترین لبخند شما وجود دارد برطرف کنیم.

parsehdentalclinic

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button