کرج، بلوار ملاصدرا، چهارراه نبوت ، برج پارسه ، طبقه اول
34210482 - 34210481 (026)

قیمت روکش دندان

فهرست

قیمت روکش دندان

یک لبخند خیره کننده ارزش زیادی دارد. سرمایه گذاری در ظاهر شما می تواند شگفتی هایی برای اعتماد به نفس و زندگی شخصی شما ایجاد کند. هنگام در نظر گرفتن قیمت روکش دندان، این نکته را نیز در نظر بگیرید که یک لبخند کامل می تواند چه دارایی با ارزشی برای شما باشد.
داشتن لبخند زیبا یکی از مهم‌ترین فاکتورهای زیبایی است که با پیشرفت‌های قابل توجه دندانپزشکی میسر شده و باعث شده است که امروزه لمینت دندان متقاضیان زیادی داشته باشد.
روکش دندان یا لمینت یک پوسته فوق العاده نازک از پرسلن ونیر (سرامیک و چینی) یا کامپوزیت به رنگ دندان است که برای تصحیح مسائل دندانپزشکی از جمله مینای فرسوده، تغییر رنگ دندان‌ها، تراز یا ناهماهنگی، فاصله بین دندان‌ها و ترک بر روی سطوح دندان به کار می‎رود و به داشتن لبخند زیبا با دندانهای زیبا و مرتب شده کمک می‌کند.
از دیگر مزایای آن می توان به ماندگاری ظاهر لبخند بدون هیچگونه آسیب به ساختار دندان اشاره کرد.

مزایای روکش دندان

روکش‌های دندان ممکن است بیشتر یا حتی تمام مشکلات زیبایی دندان‌های شما را حل کنند، از جمله:
مینای فرسوده: مینای دندان می تواند با گذشت زمان به طور طبیعی فرسوده یا کدر شود (مصرف نوشابه، چای یا قهوه، سیگار کشیدن و استفاده از برخی از داروهای خاص). در نتیجه روکش‌ها برای تصحیح لبخندهای آسیب دیده توسط مینای فرسوده مناسب هستند.

پوسیدن: با افزایش سن، به طور طبیعی دندانهایمان شروع به پوسیدگی می‌کند. دندانهای مسن به احتمال زیاد تراشه، ترک و یا ظاهر ناهموار دارند. لمینت می تواند ظاهر طبیعی دندانهای سالم و جوان را بازیابی کند.
ژنتیک: بعضی افراد به صورت ژنتیک دندان‌های با فاصله‌ غیر طبیعی دارند که با افزایش سن این فاصله‌ها گسترش می یابد.
تغییر رنگ: ممکن است تغییر رنگ و لکه‌های دندان به طور کامل از طریق سفید کردن دندان‌ها اصلاح نشوند. در چنین مواردی، روکش دندان می‌تواند یک راه حل ساده و زیبا باشد.

دندانپزشکی پارسه متشکل از مجموعه ای از متخصصین حرفه ای می باشد که خدمات بسیاری با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 34210481(026)-34210482(026) تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

قیمت روکش دندان

به طور کلی، هزینه لمینت به عوامل متعددی از قبیل شرایط بیمار، نوع روکش استفاده شده، تعداد روکش و… بستگی دارد.

تعداد روکش‌ها

بعضی از افراد ممکن است فقط در مورد دندان شکسته یا تراشیده شده از یک روکش استفاده کنند اما در بیشتر موارد بین شش تا هشت روکش استفاده می‌شود تا یک لبخند یکنواخت و متقارن حاصل شود. لمینت هشت دندان جلو در ردیف بالا، جزء متداول ترین روکش های دندان است.

ناهماهنگی بین دندان‌ها

برای روکش دندان پرسلن یا کامپوزیت ممکن است نیاز به شکل دهی یا آماده سازی تمام دندانهای تحت درمان باشد. بنابراین، برخی از دندانپزشکان به کسانی که دندان‌های مرتبی دارند ولی رنگ‌شان به اندازه‌ی دلخواه روشن نیست، فقط سفید کردن دندان را توصیه می کنند و قطعا هزینه‌کمتری دارد. اما در صورتیکه دندانهای کج یا مسائل مربوط به هم ترازی وجود داشته باشد، سفید کردن نیز با درمان های ارتودنسی از جمله اینویسالین (ارتودنسی نامرئی) ترکیب می شود.

نوع لمینت

همچنین هزینه لمینت بسته به نوع مواد، کلینیک معتبر و تکنیکهای مورد استفاده متفاوت است. روکش‌ها را می توان از کامپوزیت رزین یا سرامیک پرسلن ساخت. هزینه روکش کامپوزیت از سرامیک کمتر است اما کامپوزیت نسبت به سرامیک ماندگاری کمتری دارد و رنگ و درخش خود را زودتر از دست می‌دهد.
توصیه ما به شما این است که تنها به قیمت توجه نکنید و به دنبال پزشک‌هایی با تجربه‌ی بالا در زمینه دندانپزشکی زیبایی باشید.
همچنین توصیه می شود حداقل به دو دندانپزشکی مراجعه کنید تا بتوانید خدمات ارائه شده به مشتری را از نزدیک ببینید و مهمتر از همه، اطلاعات ارائه شده توسط متخصصان را باهم مقایسه کنید. بنابراین ملاقات حضوری برای شما بسیار با اهمیت است.
در دندانپزشکی پارسه ما لبخند شما را بهبود می بخشیم.

parsehdentalclinic

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button