کرج، بلوار ملاصدرا، چهارراه نبوت ، برج پارسه ، طبقه اول
34210482 - 34210481 (026)

هزینه لمینیت دندان برای هر واحد

لمینت دندان یکی از تکنیک های زیبایی دندان است که در نهایت منجر به ایجاد دندان هایی سفید، درخشان و مرتب می شود. به کمک لمینت دندان می تونان اصلاح طرح لبخند را انجام داد و از این طریق زیبایی چهره و اعتماد به نفس خود را افزایش داد. لمینت دندان برای افرادی مناسب است که می خواهند تیرگی ، بد رنگی ، ترک های سطحی و .. دندان را برطرف نماید.

اصلاح طرح لبخند با لمینت بسیار سریع ، راحت و بدون نیاز به تراشیدن دندان ها می باشد . در این تکنیک تنها در یک جلسه می توان مشکلات ظاهری دندان ها را برطرف نمود و از داشتن یک طرح لبخند زیبا لذت برد.

از دیرباز همواره یکی از فاکتورهایی که در زیبایی چهره و لبخند آدم ها مورد توجه بوده است چینش و ترتیب و زیبایی دندان ها بود است. امروزه دندان و زیبایی آن یکی از دغدغه ها ی اصلی جوان ها  حتی کسانی که به لحاظ سنی از دوره ی تلاش برای زیباتر جلوه دادن عبور کرده اند . هر چقدر نیاز و تلاش بشری برای کسب امکانات و شرایط بهتر بیشتر می شود در مقابل کسانی هستند که از تب بازار استفاده کرده و بدنبال ایجاد شرایط بهتر برای ارائه خدماتی خاص می شوند.

در حوزه دندان پزشکی چندی است که شیوه ای از بازسازی و ترمیم دندان های پوسیده و تغیر رنگ داده و یا دندان ها ی نامرتب به وجود آمده است که این روزها بسیار نامش را شنیده و با آن آشنا هستیم. اگر جز کسانی باشید که حداقل در یکی از صفحات اجتماعی عضو بوده و دنبال کنید قطعا نام لمینت و تبلیغات گسترده ای که در این حوزه انجام شده را دیده اید.

رفع ایراداتی مانند بد رنگی ، بی نظمی ، فاصله دندان ها ، ترک خوردگی و یا مشکلاتی مانند پوسیدگی های بسیار سطحی در لمینت دندان به خوبی برطرف شده و با ایجاد فرم و اندازه ای متناسب و زیبا که ظرافت و دقت بالایی را به همراه دارد دندان ها به خوبی ترمیم و زیبا می شوند.

اصلاح طرح لبخندلمینت؛ سلبریتی پرطرفدار

همان طور که گفتیم  لمینت یکی از سرویس هایی است که این روزها در کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی در سطح وسیعی در حال ارائه است و تقریبا طیف زیادی از اقشار جامعه خاصه جوان هارا به سوی خود کشانیده است.

واقعیت موجود در پس پرده لمینت و زیبایی ای که به عده ای اهدا کرده!

لمینت در واقع یک رویه نازک و ظریفی است که بر روی دندان قرار می گیرد و موجب می شود دندان ها ردیف، منظم و زیبا به نظر برسند. قرار دادن این پوشش برای روی دندان ها به وسیله چسب هایی انجام می شود که کار این چسب این است که لمینت به طور محکم سرجایش قرار گیرد و از دندان جدا نشود.

اصلاح طرح لبخندحقایقی بس خواندنی در خصوص لمینت که حتما باید دانست!

در این بخش بر آنیم تا  بخشی از اقداماتی که در  پروسه ی درمان و ترمیم دندان به شیوه لمینت انجام می شود را عنوان کرده تا کسانی که مشتاق انجام این کار هستند حتما پیش از آن آگاهی یافته سپس اقدام کنند:

  1. برای انجام لمینت باید بخشی از دندان تراش خورده تا لمینت راحت تر روی آن قرار گیرد.
  2. اگر چسبی که برای چسباندن لمینت استفاده می گردد جنس نامرغوبی داشته باشد باعث می شود پس از مدتی لمینت از دندان اصلی جدا گردد.
  3. برخلاف تصور برخی که فکر می کنند جنس لمینت ها ضخیم است، باید بگوییم خیر. ضخامت آنها بسیار نازک است. برای اینکه تصور درستی از میز ان این نازکی بدست تان دهیم می گوییم ضخامت آن به اندازه ضخامت لنزها می باشد.( لنزهایی که برای چشم ها استفاده می شود.)
  4. در پی نکته قبلی باید خاطر نشان کرد به جهت اینکه لمینت ها بسیار نازک اند در معرض خطر شکسته شدن و یا از بین رفتن و یا تغییر رنگ، به جهت استفاده از یکسری مواد خوراکی همچون نوشابه و قهوه و یا استعمال سیگار و قلیان است.

یکی از پیشنهاد هایی که به مراجعین می شود این است که برای حفظ بهداشت و نیز کیفیت لمینت ها در مدت زمان طولانی بهتر است مرتبا از مسواک استفاده کرده و پس از خوردن یا آشامیدن مواد غذایی رنگ دار بلافاصله با آب و مواد شوینده بهداشتی ( البته با مشورت پزشک در خصوص نوع مواد شوینده) شستشو داده شود.

دندانپزشکی پارسه متشکل از مجموعه ای از متخصصین حرفه ای می باشد که خدمات بسیاری با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 34210481(026)-34210482(026) تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

لمینت انواعی دارد که بسیاری از آن بی خبرند؛ انواع آن و تفاوت های بین آنها

لمینت در حالت کلی به دو نوع تقسیم می شود : سرامیکی ، کامپوزیتی.

لمینت سرامیکی: نوعی از لمینت که برای جای گیری روی دندان حتما باید دندان را تراشید سپس از آن استفاده کرد. ولی نکته مثبتی که این نوع از لمینت ها دارند این است که به لحاظ استحکام و دوام عمر، ظرفیت بیشتری نسبت به نوع دوم یعنی کامپوزیتی ها دارند.

لمینت کامپوزیتی: در این نوع نیازنیست که دندان تراشیده شود اگر کسی باشد که برای ترمیم دندان هایش بخواهد یکی از این دو روش را استفاده کند  ولی در سن پایین به این کار اقدام کند روش کامپوزیت شیوه ی پیشنهادی است زیرا که پس از چند سال اگر نارضایتی پیش بیاید می توان آن را با لمینت جابجا کرد  .

شاید عده ای تصور کنند که این تراشیده شدن خیلی هم مساله مهمی نیست ولی باید گفت نکته ای بسیار حیاتی است که پیش از انجام لمینت باید به آن توجه کرد. زیرا اگر دندان تراشیده شود و پس از مدتی به هردلیلی ناراضی باشند دیگر امکان بازگشت به حالت اولیه وجود ندارد.

هزینه لمینت

هزینه لیمنت یکی از بخش های مهم و اساسی برای کسانی است که با محدودیت بودجه مواجه اند ولی در عین حال در پی بالاترین کیفیت لمینت هستند.

باید گفت لیمنت ها از جنس های متفاوتی هستند ( همان طور که در فوق ذکر شد دو نوع لمینت داریم.) و به تناسب نوع لمینت، و چسبی که برای آن استفاده می شود ما با قیمت های متفاوتی روبرو هستیم .مثلا هزینه لمینت سرامیکی حدودا سه برابر لمینت کامپوزیتی است.

از دیگر عواملی که باعث می شود هزینه لمینت ببشتر یا کمتر باشد پزشکی است که قرار است این کار درمانی یا ترمیمی را برای بیمار انجام دهد. بالطبع پزشکانی که دارای تخصص علمی در این حوزه خاص هستند هزینه دریافتی شان بیشتر از کسانی است که به طور عمومی کار می کنند.

سخن پایانی

براساس نکاتی که در بالا گفته شد باید بیفزاییم که لمینت دندان بسیار حساس و دقیق می باشد. علیرغم مزایایی که برای این عمل وجود است از جمله :

  1. زیبایی در نمای ظاهری دهان و ترتیب دندان ها
  2. روشی مقرون به صرفه برای ترمیم دندان ها
  3. استحکام بالای آنها ( علیرغم نازکی ضخامت آنها)،

بهتر است برای انجام این عمل زیبایی که مستقیما با زیبایی و نیز سلامت دهان در ارتباط است صبوری کنیم تا بتوانیم بهترین دندانپزشک زیبایی را در کرج یا تهران بیابیم و از مجرب ترین متخصصین در این زمینه کمک بگیریم.

parsehdentalclinic

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Button