کرج، بلوار ملاصدرا، چهارراه نبوت ، برج پارسه ، طبقه اول
34210482 - 34210481 (026)

بهترین کلینیک دندانپزشکی کرج کجاست ؟

عکس متحرک دندانپزشک

مراجعه به دندانپزشک همیشه به معنای مراجعه به یک مطب خصوصی برای انجام کار خاصی نیست. یک کلینیک دندانپزشکی می تواند در واقع کلیه نیازهای دندانپزشکی شما را زیر تحت پوشش قرار دهد و بیش از یک نوع متخصص در آن وجود داشته باشند.

یک کلینیک می تواند در یک دانشکده دندانپزشکی، بیمارستان، یک مرکز درمانی خصوصی و… واقع شود. در کلیه این اماکن ، کلینیک دندانپزشکی بر آموزش بیمار برای جلوگیری از بیماری دهان و دندان ها تأکید می کند و گزینه های درمانی که ضروری است ارائه می دهد. یک کلینیک دندانپزشکی به طور متوسط ​​شامل دندانپزشکان ، دستیاران دندانپزشکی و بهداشت دندانپزشکی است که خدماتی از قبیل معاینه، تمیز کردن ، اشعه ایکس، پر کردن و سایر مراقبت های لازم دندان پزشکی را ارائه می دهند.

خدمات دندانپزشکی

خدمات دندانپزشکی حوزه وسیعی دارد و با توجه به نیاز های بیمار ممکن است یک یا چند عمل دندانپزشکی مورد استفاده قرار بگیرد. خدمات دندانپزشکی تکنیک و ترفند های خود را دارد که برای هر پزشک منحصر به فرد می باشد.

انجام خدمات دندانپزشکی نزد بهترین دندانپزشک و بهترین کلینیک دندانپزشکی ممکن است از امور ساده تا جراحی های پیچیده متفاوت باشد . از این رو نیاز است تا شما گزینه ی مناسبی را جهت کارهای دندانپزشکی خود انتخاب کنید . یک مرکز باید کلیه خدمات دندان را به نحو احسن ارائه نماید . خدمات دندانپزشکی شامل موارد زیر می باشد:

فهرست

پر کردن دندان

پزشک برای از بین بردن پوسیدگی دندان با استفاده از تکنیک های خاص و ابزارهای پیشرفته بخش های پوسیده از روی دندان را برداشته و حذف می کند و با پرکردن دندان قسمت های جدا شده را پر می کند . در این بخش از موادی شبیه به جنس دندان استفاده می شود که مقاومت و زیبایی ایده آلی را دارد. برای پر کردن دندان لازم است ابتدا از روش ترمیمی موقت استفاده کرد و بعد از چند روز اگر عوارضی دیده نشد با روش ترمیم دائمی آن را جایگزین کرد.

این اقدام از طریق بی حسی موضعی در ناحیه دندان، لثه، زبان و پوست اطراف انجام می شود و پزشک صفحه کوچک لاستیکی با بدنه فلزی (رابر دم) را دور دندان پوسیده می‌گذارد تا مایعات و ذرات دندان وارد دهان و گلو نشود..اقدامات لازم را انجام می دهد و قسمت های خالی شده را با مواد پر می کند.

جرم گیری دندان

ممکن است دندان ها بعد از چند سال جرم زیادی را به خود جذب کنند که با مسواک یا دهانشویه قابل رفع نباشد، از بین بردن جرم دندان باعث‌ کاهش پوسیدگی دندان می از این رو خدماتی مانند بروساژ و جرم گیری دندان کمک می کند که دندان هایتان زیبا، درخشان و سالم تر باشند. این خدمات از جانب دندانپزشک زیبایی انجام می شود و باعث می شود که دندان های شما دوام بیشتری را داشته باشند. بعضی از بیماران‌ که بهداشت دهان و دندان خود را بخوبی رعایت نکنند، به جرم گیری دندان دوره‌ای نیاز پیدا می کنند.برای انجام خدمات جرم گیری  معمولاً از دستگاه اولتراسونیک استفاده می شود که به کمک آن اطراف خط لثه جلو و عقب دندان را تمیز می‌کند تا تمام پلاک و جرم انباشته شده پاک شود. این درمان عموماً فقط چند دقیقه زمان می‌برد.

درمان ریشه دندان

یکی از اصلی ترین خدمات دندانپزشک ها درمان ریشه دندان است که مستقیما با عصب دندان ها کار می کنند، درمان ریشه شامل خارج کردن پالپ دندان (عصب دندان) و عفونت خواهد بود ، پالپ شامل عصب ها بافت پیوندی و رگ های خونی میباشد که به دندان قابلیت رشد را می دهند.

در صورتی که میزان عفونت دندان شدید بوده و یا پوسیدگی در مراحل اولیه درمان نشده باشد؛ پوسیدگی و عفونت گسترش یافته و به پالپ و ریشه دندان رسیده در نهایت منجر به افزایش حجم پالپ دندان، افزایش فشار داخلی درون دندان و موجب احساس درد در این ناحیه میشود. برای درمان ریشه دندان نیاز است که به دندانپزشک عمومی مراجعه نمایید اما اگر نیاز به جراحی های پیچیده داشته باشد حتما باید توسط متخصص درمان ریشه مراجعه کنید.

جراحی لثه

اگر لثه دچار التهاب، تحلیل و یا مشکلات دیگر شود نیاز است که جراحی لثه انجام شود. جراحی لثه بیشتر قبل از اقدام برای کاشت دندان صورت می گیرد زیرا باید آمادگی لازم برای نگهداری دندان را در اختیار داشته باشد. ملتهب شدن لثه یکی از بیماری های لثه است که باعث قرمزی، ورم و خونریزی لثه ها می شود اگر خونریزی زیاد و التهاب شدید باشد نیاز به درمان تخصصی خواهد داشت که این اقدام توسط دندانپزشک انجام می شود. تحلیل لثه شکل جدی تر از آسیب لثه است که پیشرفته شده که منجر به آسیب بافت استخوانی می شود. در طول این فرآیند التهابی، لثه ها از دندان ها جدا می شوند. این حالت منجر به فضایی به اسم پاکت می شود که باکتری ها در آن گیر می افتند و ایجاد عفونت می کنند. در نتیجه دندان از دست می رود و استخوان آسیب می بیند.

دندانپزشکی زیبایی

دندان های زیبا و مرتب یکی از نشانه های زیبایی هستند که با لبخند زدن و یا در حین صحبت کردن نظر دیگران را به خود جلب می کنند، در مقابل دندان های آسیب دیده ، بد رنگ یا نا مرتب ممکن است تاثیرات منفی در ارتباط با دیگران و یا تحت تاثیر قرار دادن زیبایی ظاهری فرد را در پی داشته باشد. خوشبختانه امروزه به کمک دندانپزشکی زیبایی بسیاری از خدمات زیبایی دندان مانند روکش‌ها، لامینیت‌ها و ایمپلنت‌های دندانی را می توان انجام داد، برخی از خدمات زیبایی دندان مانند لمینیت و کامپوزیت کردن که درواقع اصلاح طرح لبخند است به کمک دندانپزشکی زیبایی انجام می شود و جزو محبوب ترین خدمات این حوزه محسوب می شود. به کمک دندانپزشکی زیبایی می توان مشکلاتی مانند بد رنگی ، پوشیدگی های سطحی ، نظم دندان ها و اندازه آن را تغییر داد و دندان هایی سفید و براق و زیبا داشت.

لمینت دندان

لمینت کردن دندان چند سالی است که طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است.به کمک لمینت دندان است که می توان مشکلات ظاهری دندان مانند ترک خوردگی، بد رنگی ، مشکلات قرار گیری دندان و اندازه آن قابل رفع می باشد. لمینت دندان یک روش سریع و مقرون به صرفه برای ایجاد طرح لبخند است که می تواند در طول یک یا دو جلسه درمان دندان های شما را زیبا، درخشان و مرتب نماید.

لمینت دندان که در انواع مختلف سرامیکی و کامپوزیتی ارائه می شود که در این بین کامپوزیت ها پر طرفدارتر هستند چرا که قیمت مناسب تر و سرعت بالاتری نسبت به لمینت های سرامیکی دارند. برای قرار دادن لمینت های سرامیکی روی دندان ها نیاز به قالب گیری اولیه و تهیه روکش های سرامیکی در لابراتوار است که این پروسه حدودا یک هفته زمان لازم دارد تا لمینت ها آماده شوند.اما لمینت های کامپوزیتی از خمیر های قابل انعطاف و شکل پذیر تشکیل می شود که در همان جلسه ی درمان روی دندان قرار گرفته و توسط پزشک شکل داده می شود. یک تفاوت دیگر در لمینت های سرامیکی و کامپوزیتی وجود دارد و آن هم تراش دندان ها در لمینت سرامیکی است. برای قرار دادن این نوع روکش های سرامیکی نیاز است که دندان های اصلی به اندازه ای که دندانپزشک صلاح می داند تراش بخورد تا روکش ها بعد از آماده سازی با ظاهر بهتر ی در موقعیت خود قرار بگیرند.

سفید کردن دندان

تیرگی دندان ها عارضه ای است که در اثر عدم رعایت بهداشت دندان و یا مراقبت های نادرست آن ایجاد می شود. البته عواملی مانند کشیدن سیگار و قلیان نیز در این مورد بی تاثیر نیست . برخی از دندان ها نسبت به سایرین حساسیت بیشتری در جذب رنگدانه ها دارند از این رو نیاز است که بعد از هربار استفاده از مواد غذایی حاوی رنگ دانه های زیاد مانند قهوه و چای حتما دندان ها را با مسواک و خمیر دندان مناسب شستشو دهید. سفید کردن دندان ها یا بلیچینگ آن روشی است که کمک می کند دندان ها عاری از تیرگی و زردی شوند و تغییرات رنگی که در طی سالهای اخیر ایجاد شده است را جبران می کند . سفید کردن دندان که امروزه با روش های مختلفی ارائه می شود ماندگاری بالایی دارد و قدرت سفید کنندگی آن بسیار زیاد است . البته در مواردی که زردی دندان ها زیاد باشد نیاز است که در چند مرحله بلیچینگ انجام شود. سفید کردن دندان ها اقدامی است که درخشندگی و زیبایی دندان ها را باز می گرداند و برای افرادی مناسب است که دندان های مرتب و زیبا و بدون نقص اما بدرنگ دارند. اگر فرد دچار مشکلات نظم دندان یا ترک خوردگی و لب پریدگی دندان باشد توصیه می شود که از لمینت دندان کمک بگیرند.

چرا شما باید به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید؟

کلینیک های دندانپزشکی مفتخر به داشتن تعداد زیادی از همکاران و دندانپزشکان متخصص در هر زمان هستند. همچنین روش های بسیاری برای شما ارائه می کنند.

با شروع سال تحصیلی، قرار ملاقات ها نیز ممکن است سخت تر شود. به همین دلیل درمانگاه ها ساعات طولانی تری را ارائه می دهند و روزهای بیشتری را برای عموم ارائه می دهند و چه برای شما یا فرزندتان، کلینیک های بیشماری برای استفاده از آنها وجود دارد تا بتوانید مراقبت های لازم را دریافت کنید.

چگونه بهترین استفاده را از آن داشته باشیم؟ 

تشخیص اولیه مشکلات دهان از طریق ویزیت های منظم از دندان برای دستیابی به حفظ سلامت دهان و دندان ها از اهمیت بالایی برخوردار است. و استفاده از محصولاتی مانند خمیردندان های حاوی فلوراید، دو بار در روز به همراه نخ دندان به طور منظم، دو روش پیشگیری عالی هستند. کلینیک دندانپزشکی خوب همچنین نقش مهمی در کمک به افراد برای دستیابی به درمان مناسب و به موقع دارند.  کلینیک های دندانپزشکی با ارائه خدمات دندانپزشکی به مردم که مطابق با انتظارات آنهاست، یک دارایی برای جامعه محسوب می شوند. یک کلینیک دندانپزشکی خوب برای ارائه مراحل لازم در مواجهه با بیماری های دندان که بسیار قابل پیشگیری هستند، راهکارهای مناسبی را ارائه می نماید. برخی از کلینیک ها تلاش می کنند این کار را با هزینه ای کمتر از حد متوسط ​​مطب های دندانپزشکی ارائه دهند. دشوار بودن یافتن مطب در هر زمان و هر جا، این نوع مرکز را به یک سرمایه بزرگ تبدیل کرده است.

روش های انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی

از طریق روش های زیر می توانید یک کلینیک معتبر و متخصص برای انجام خدمات درمانی و زیبایی دندان خود انتخاب نمایید.

با دقت به نمونه کارهای ارائه شده در زمینه های زیبایی دندان و درمان ریشه و عصب می توانید دید بازتری نسبت به نوع درمان و نتیجه ی کار مرکز مد نظر بدست آورید. شما باید برای انتخاب پزشک و یا کلینیک دندانپزشکی خوب در کرج ، دقت کنید که نمونه کارهای ارائه شده در فضای مجازی و یا سایت رسمی آن مرکز کاملا واقعی و بدون استفاده از نرم افزار های ویرایشی درج شده باشد. همچنین در بخش نظرات بررسی کنید که رضایتمندی مراجعین به چه میزان بوده است . بسیاری از افراد سودجو از نمونه کارهای دیگران با ایجاد مقداری تغییر در ساختار اندام نسبت به جذب بیمار اقدام می نمایند که باید به این مساله کاملا واقف و آگاه باشید.

اگر امور زیبایی دندان را مد نظر دارید حتما با مراجعه حضوری و دریافت مشاوره خصوصی در این زمینه از دندانپزشک زیبایی بخواهید که نظرات خود را در رابطه با انتظارات شما و میزان موفقیت آن ارائه نماید. در مشاوره حضوری شما به راحتی می توانید انتظارات خود را مطرح نمایید.

نمونه کارهای ارائه شده در اینستاگرام و صفحات مختلف فضای مجازی به شما این امکان را می دهد که به راحتی با تعداد بسیار زیادی از نمونه های لمینیت و کامپوزیت و خدمات زیبایی دندان آشنا شده و نتایج آن ها را در موارد مختلف مورد بررسی قرار دهید.

نظرات مخاطبین و مراجعین را بررسی کنید و میزان رضایت آن ها را بسنجید.

قطعا رضایت مراجعین یکی از روش های مطمئن برای بررسی این مساله است که آیا مرکز مد نظر شما مطمئن و متخصص است یا خیر

در این صورت شما در زمان مراجعه به کلینیک می توانید بررسی کنید که افرادی که خدمات مختلف را انجام داده اند تا چه حد راضی و رضایتمند هستن

بهترین-کلینیک-دندانپزشکی-در-کرج
بهترین-کلینیک-دندانپزشکی-در-کرج

خدمات بهترین کلینیک دندانپزشکی کرج

کلینیک دندانپزشکی پارسه در کرج را بدون تردید می توان به عنوان یک کلینیک دندانپزشکی خوب در کرج انتخاب کرد که با دارا بودن کادری متشکل از برترین دندانپزشکان و جراحان توانسته خدماتی با بالاترین کیفیت را به مراجعه کنندگان خود ارائه نماید. برخی از خدمات این کلینیک دندانپزشکی عبارتند از:

لمینت سرامیکی دندان

لمینت دندان پوسته نازکی است که برای اصلاح ظاهری دندان ها و تغییر رنگ دندان ها بر روی آنها قرار داده می شود. این روش همچنین برای بستن فاصله بین دندان ها و پوشاندن ترک خوردگی ها نیز به کار برده می شود.

ارتودنسی دندان ها

از ارتودنسی برای بهبود زیبایی دندان ها و از بین رفتن بهم ریختگی آنها استفاده می شود. این درمان در هر سنی قابل انجام است ولی توصیه می شود در سنین پایین تر انجام گیرد. مدت درمان نیز حدود 18 تا 24 ماه می باشد.

ایمپلنت دندان

ایمپلنت جایگزین ریشه دندان ها می باشد و از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به دندان های طبیعی است. افرادی که دندان های طبیعی خود را از دست داده و دچار مشکلات گفتاری شده اند گزینه مناسبی برای ایمپلنت هستند.

کامپوزیت دندان

کامپوزیت ها یکی از روش های اصلاح طرح لبخند و ترمیم عیوب دندان ها می باشند. در این روش آسیبی به دندان ها وارد نمی شود و فاقد عوارض جانبی هستند. همچنین کامپوزیت ها دارای تنوع رنگی بالایی هستند که سبب می شود هر شخص با توجه به سلیقه خود یک رنگ را انتخاب نماید.

parsehdentalclinic

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۱۲ دقیقه
Call Now Button